Corridor Training & Consultancy Team

Bacho@Ali Hamdan Hassan

Founder / Principal Consultant.

bacho@phm.my

013-8634399.

Siti Umairah binti Ali Hamdan

Operation Officer

umairah@phm.my

014-5056407

kemaskini staf

kemaskini jawatan

----@phm.my

000-0000000

Norhamjah bin Ali

Admin Assistant (Information Technology).

hamzah@phm.my

019-5354405

Mohd Nazmy bin Mohd Noor

Education Consultant.

nazmy@phm.my

016-5842056

Norazmayati binti Utoh

Admin Assistant (LD)

nad@phm.my

011-27882310

Hamsia binti Kundang

Admin Assistant (Sandakan).

hamsia@phm.my

012-8648416

Murni binti Ramli

Admin Assistant (Tawau).

murni@phm.my

012-8148079

Nornifah binti Kasitah

Admin Assistant (Keningau).

noney@phm.my

011-14112881

Nur Lizah binti Mohamad Idris

Admin Assistant (Beaufort)

hayyu@phm.my

016-8119212

Dayang Siti Baizura binti Mohd Salleh

Admin Assistant (Kudat).

dayang@phm.my

014-5528351

Rabiatuladawiah binti ruslan

Admin Assistant (Labuan).

rabiatul@phm.my

016-5724845

Mohd Firdaus bin Saidah

Education Consultant.

firdaus@phm.my

014-6784964

Mohd Shafreezan bin Satar

Education Consultant

shafreezan@phm.my

014-6577563

empty

empty.

empty

empty.

100

New student

5

Program

11

Experience

8

Centre

Testimonials

  • Saya mahu melihat satu masa nanti CTC akan menggunakan sepenuhnya dunia IT dalam urusan pentadbiran kakitangan. Semua kena mainkan peranan masing-masing .

    Bacho@Ali Hamdan Hassan
  • Satu platform yang menarik dan boleh digunakan untuk memudahkan urusan pentadbiran kakitangan. diperbanykan lagi laa aplikasi online yang ada .

    Nur Lizah Binti Mohamad Idris
  • Okay, nice and bagus laaa untuk memudahkan staf CTC submit apa2 yang perlu dalam pentadbiran kakitangan. inshaAllah perlu dipertingkatkan lagi portal in .

    Dayang Siti Baizura binti Mohd Salleh<
  • Bagus tapi perlukan ditambahbaik lagi laa supaya interakif portal staf CTC ini. Walaubagaimana pun, satu proses yang baik untuk jadikan CTC satu organisasi yang mantopp .

    Mohd Nazmy bin Mohd Noor/h5>

The purpose of a business is to create a customer

Because the purpose of business is to create a customer, the business enterprise has two–and only two–basic functions: marketing and innovation .

© 2017 CTC INFOTECH. All rights reserved | Design by CTC